Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

siguri ekstrakti-inuliinisiirupi

Source: | Updated: Aug 23, 2016

Teised nimed: Achicoria, Barbe'i de Capucin, sinine meremehed, Cheveux de Paysans, Chicorée, Chicorée Amère, Chicorée Sauvage, Cichorii Herba, Cichorium intybus Cichorii radix valmistatud, ühise siguri juur, Écoubette, Hendibeh, Herbe à kohvik, Hinduba, Kasani, Kasni, Racine de Chicorée vald, Succory, siguri, looduslike endiivia, Yeux de Chat.

Inulins on grupp looduslikke polüsahhariide, mis on toodetud palju erinevaid taimi, enamasti tööstuslikult ekstraheeritud sigur. Selle inulins kuuluvad klassi tuntud fructans kiud. Inuliinisiirupi energia talletamise vahendina kasutavad mõned taimed ja on tavaliselt leitud juured või risoomid. Enamik taimi, mis sünteesida ja salvestab inuliinisiirupi hoida muud liiki süsivesikuid nagu tärklis. Inuliinisiirupi abil mõõta neerufunktsiooni on esitatud andquot; gold standardandquot; Võrdluseks teiste vahenditega nt kreatiniini kliirens.

Sigurit kasutatakse söögiisu, seedehäired, kõhukinnisus, maksa ja sapipõie häired, vähk ja kiire pulsi kadumine.

Seda kasutatakse ka "Tonic", suurendavad uriini tootmist, kaitseb maksa ja kohvi stimulant mõju tasakaalustamiseks.

Mõned inimesed pöörduda pastat sigur lehed otse naha turset ja põletikku.

Toidud, siguri lehed süüakse sageli asjad ja juured ja lehepungadest keedetud ja söödud. Sigurit kasutatakse ka toiduvalmistamise vürtsid ja maitse toitu ja jooke. Kohvi segud sisaldavad sageli sigur jahvatatud kohvi rikkust suurendada.

Kuidas see toimib?

Siguri juur on kerge lahtistav toime, suurendab sapi voolamine sapipõiest ja vähendab turset. Sigur on rohkelt beetakaroteeni.

SIGUR kõrvaltoimed andamp; Ohutuse

Sigur on TÕENÄOLISED SEIF enamike täiskasvanute tarbimise toidus summadega.

Sigur on enamike täiskasvanute ravimite summad suukaudsel manustamisel olla ohutud. Käitlemise sigur taim võib põhjustada nahaärritust.

SIGUR manustamist

Sigur kasutamiseks ravi annuses sõltub mitmest tegurist, nagu aeg #39; s vanuse, tervise ja mitmed muud tingimused. Praegu ei ole piisavalt teaduslikku teavet, et otsustada annuste salatsiguri puhul sobilik. Pidage meeles, et looduslikud tooted ei ole alati ilmtingimata ohutule ja annuseid võib olla oluline. Kindlasti järgida asjakohaseid juhiseid toote etiketil ja pidage nõu oma apteekri või arsti või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page