Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Kaneeli ekstrakt

Source: | Updated: Sep 02, 2016

Kaneeli ekstrakt on kontsentreeritum maitse kui jahvatatud kaneeli. Palju nagu vanilje ekstrakti, on teinud hoidmine kaneelikoore alkoholi ja seejärel ponnistus välja järelejäänud tahked osakesed lahustuks. Kuigi tootjad ei pea oma toodetes kasutatud kaneeli selline nimekiri, enamik USA kaubanduslikult toodetud ekstraktid pärit kassia kaneeli. Kaneeli ekstrakt on pika, kui seda hoitakse jahedas, kuivas kohas. Kaneeli ekstrakt ei tohiks segi ajada kaneeli õli, mis on saadud otseselt koor ja on palju rohkem kontsentreeritud maitse.

Potentsiaalne kasu

Viimastel aastatel on teadlased loonud palju põnevust kohta Kuidas Kaneel võib mõjutada veresuhkru taseme. Avaldatud "Journal of ravimite toidu" 2011 uuringus leiti, et nii jahvatatud kaneeli ja kaneeli ekstrakt on 2.tüüpi diabeetikute tühja kõhu veresuhkru taset alandav või enne diabeet. 2012 uuring, mis avaldati selle "töölehele ning the Akadeemia ning toitumine ja Dieet" järeldusele, et kaneeli edendada rohkem kontrollitavaid veres pärast söömist, kui avaldatakse "Euroopa Liidu Teataja ning kliinilise uuringu" 2006 uuringus leiti, et kaneeli ekstrakt aidanud vähendada vere glükoositaset diabeetikutele halb glükeemiline kontroll. Vaatamata paljutõotav tõendeid siiski rohkem uuringuid on vaja teada, millist ja kui palju kaneeli on kõige kasulikum.

Muud kaalutlused


Kuigi segades tl kaneeli ekstrakti kaussi kaerahelbed on tõenäoliselt kasulik teie tervisele, tarbivad liiga palju kaneeli võiks kehtestada terviseriske. Kassia kaneeli sisaldab kumariini, ühend, mis võib suurtes annustes põhjustada maksakahjustusi. Kumariini on ka antikoagulant, mis tähendab, et suurte toidukoguste kassia kaneeli võib pärssida teie vere võimet hüübida, kui vaja - eriti neile, kes juba võtavad hüübimisvastase ravimid, nagu varfariin. Kuigi on kehtestatud piirangut pole ohutu annus kaneeli, Keskmine terve inimene võib tarbida ohutult piires 6 grammi kaneeli päevas kuni kuus nädalat vastavalt National Center for täiendav ja Alternatiivne meditsiin.
Rasedate ja kõik, kellel on maksa-või neeruhaigus peaks ilmselt vältida suurtes annustes kaneeli, vastavalt NYU Langone Medical Center. Kui olete huvitatud tarbivad kaneeli selle võimalikku kasu tervisele, pidage oma arstiga millist kasutada ja kui palju saab ohutult tarbida.

Viited

http://www.Livestrong.com/article/505050-Cinnamon-Extract-vs-Ground-Cinnamon/

Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page