Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Kaneeli ekstrakt-suurepärane taimne koostisosa edendada tervislikku taset

Source:Smart-väljaanded | Updated: Jul 22, 2016

Acient Hiina ajalugu, mainiti kaneeli onf botantical võimalikult kiiresti edasi Hiina meditsiini. Mõned levinumad on õli ja pulber. Ja Cinnamonand #39; s toores origion sisaldab: Guangxi, Guangdong, Yunnan jne.

Leitud kaneeli eeterlikud õlid töötavad loomulikult terve insuliini funktsiooni toetamiseks ja säilitamiseks metaboolse funktsiooni. Enamasti see õli saab vürtsi tooted, Foodandamp; lisast ja isikuhooldustooted keemiliste praktilised lahendused.

Umbes kaneeli ekstrakti pulber, võimas ekstrakti pakub usaldusväärset füüsiline toetus terve insuliini funktsiooni.

Richard Anderson ja tema meeskonnaga ning põllumajandusministeeriumi 's inimese Toitumisuuringute keskuses Beltsville, Maryland, avastas teaduslikke tõendeid, mis näitab, kuidas kaneel toimib oluline antioksüdant

ja on kasulik ennetamise ja tõrje ilmingute suhtes ja diabeet.

Kaneel sisaldab vees lahustuvat polyphenol aine nimega MHCP (methylhydroxy chalcone polümeer), mis on osaliselt süüdi selle kasu tervisele. Avaldamata katseklaasi katsetes, teadlased leidsid, et MHCP jäljendab insuliini, aktiveerib selle retseptori ja töötab sünergiliselt koos insuliiniga rakkudes. Kui hiirtele manustati MHCP, nende tase langes järsult.

Seejärel näha, kuidas see toimib inimestele, Alam Khan, kes sai doktorikraadi Andersoni lab, korraldatud uuring Pakistanis. II tüüpi diabeet vabatahtlikega anti üks, kolm või kuus grammi kaneeli pulbrit kapslit päevas pärast sööki.

Kõik vastanud nädala jooksul, veresuhkru taset, mis oli 20% madalam kui kontrollrühmas. Mõned isegi saavutada normaalse veresuhkru taset. Veresuhkur hakkas hiiliva üles uuesti pärast kaneeli võtmise lõpetanud ka diabeetikutele.

"Teadlased leidsid, et kaneel vallandas rasvarakkude diabeediga isikutel võime reageerida insuliini ja see suurendas ka glükoosi eemaldamist."

Kaneel on lisaväärtused. Samuti vähendatud rasvade ja "halb" kolesterool, mida kontrollivad ka osaliselt insuliini taset veres. Ja katseklaasi katsetes neutraliseerida vabu radikaale, mis on tõusnud diabeetikutele.

Toimeained, mida nad leidsid?

Andersoni meeskond leidis, et kaneel sisaldab antioksüdante nimetatakse polüfenoolid, mis suurendavad taset kolm peamised valgud. Need valgud on olulised insuliini signalisatsiooni, glükoosi transport ja põletikulise reaktsiooni. Teises uuringus,

teadlased uurinud kaneel keemia ja leidsin selle proanthocyanidin-tüüpi polüfenooli — võib olla insuliini-like omaduste.

"Teadlased järeldusele, et kaneel võib olla väärtuslik kandidaat on uus ravim."

Lisaks Kanada Calgary Ülikooli rühm leidis, et fenoolhapete, mis on peamine komponent kaneeli ekstrakt alandab veresuhkru taset, suurendades glükoosi transport. Teadlased järeldusele, et kaneel võib olla väärtuslik kandidaat on uus ravim.

Mida ma peaksin otsima kaneeli täiendada?

Enamus tooted sisaldavad vaid on vees lahustuv kaneeli ekstrakti, ei ole oluline, rasvlahustuvate kaneeli komponendid. Tuleb täiendada, mis annab täieliku spektri kaneel aktiivne fütokemikaalid, sealhulgas on vees lahustuv ja oluline rasvlahustuvate ühendid, sealhulgas cinnamaldehyde.

Miks ma peaksin võtma lisaks kaneeli ekstrakt, kui ma lisada vürtsi oma toidu?

Hea uudis on see, et pole vaja süüa rasva koormatud kaneeli kuklid või saada oma igapäevast täidise hämmastav õunakook vürtsi.

Ja samas puistata kaneeli röstsai või teravilja hommikul aitab toetust tervisliku vere glükoosisisaldust, võttes täieliku spektri ekstrakti võimaldab teil saada kõikvõimalikku kasu kaneeli kujul kontsentreeritud, lihtne võtta.

Editorand #39; s Märkus:

Selles artiklis füüsilise tervise lahendused on saadaval, kaasa arvatud allpool loetletud paljud bürood omavate vahendajate kaudu.

Klõpsake neid linke, saate aidata, et uurida alternatiivsete olulisematest pakume.

Külasta NutriStand – täiendada mees teaduslikult põhjendatud toidulisandid toitumine kiosk!

Külasta rahvusvahelise Antiaging-süsteemid raske leida ravi. Nad on spetsialiseerunud Tomorrowand #39; s ravi täna?.

Külasta www.amazon.com – suurepärane võimalus leida konkurentsivõimelisi tehinguid pakutud paljude erinevate tootjate toidulisandeid.

Külasta VitaE8 - Ultimate vitamiin E – rohkem kui oluline kõikehõlmavale vitamiini toidulisandeid.

Käesoleva artikli eesmärk ei ole diagnoosida, ravida, ravida või ennetada haigust. Konsulteerige arstiga enne lennukisse toidulisand programmi.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page