Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Devil's Claw juure pulber teadmiste & taust

Source: | Updated: Jul 29, 2016

Mis on Deviland #39; s küünis?

Deviland #39; s küünis on levinud Ida- ja Lõuna-Aafrika, täpsemalt leida Namiibia, Botswana ja enamik nähtavalt Ümbruskonnas Lõuna-Aafrika. Muud see herb inglise keeles tähendab sama nimi sisaldab "puidust ämblik" ja "maadlema taim". Ta kasvab hästi rohumaad ja kipub tulema soojas ja valdkondades, mis on läbinud julgeolekukontrolli muude taimede. Tema eristavaid nimi tuleb tema omapärane välimus, et puu, mis jagab avatud ühes otsas sisemine kapsel. See võtab kaks kaardus sarved või küünised. Juured deviland #39; s küünis meditsiinis kasutatakse pärast on hakitud ja lasta kuivada päikese käes vähemalt 3 päeva. Deviland #39; s küünis on üks kibedaimate kõik maitsetaimed, tegemise väga hea seedimise stimulaator.

Muud nimed

Devils Claw, Deviland #39; s küünis juur, Garra del Diablo maadlema taim, Griffe du Diable, Harpagophyti radix valmistatud, Harpagophytum, Harpagophytum procumbens, Harpagophytum zeyheri, Racine de Griffe du Diable, Racine de Windhoek, Teufelskrallenwurzel, Uncaria kesakann, puidu Spider.

Meditsiinilist kasutust ja tähiste

Osteoartroos

Mitmed uuringud näitavad, et võttes deviland #39; s küünis 8-12 nädalat võib vähendada valu ja parandada inimeste füüsilist tööd. Ühe 4-kuulises uuringus 122 inimeste põlve ja puusa võrreldes deviland #39; s küünis ja juhtiv Euroopa ravimid valu leevendamiseks. Inimesed kes võttis deviland #39; s küünis oli nii palju valu kui inimesed, kes võtsid ravimit. Need, kes võttis deviland #39; s küünis oli vähem kõrvaltoimeid ja vaja vähem valuvaigisteid uuringu vältel.

14 analüüsi uuringud deviland #39; s küünis artriidi raviks leitud kõrgema kvaliteedi uuringud näitasid deviland #39; s küünis võib leevendada liigesvalu. Ja ülevaadet 12 uuringud deviland #39; s küünis ravivad artriidi või selle deviland nr 39 leitud alaseljavalu; s küünis oli vähemalt mõõdukalt tõhusad selja-, puusa- ja põlveliigese artriit.

Selja ja kaela valu

Esialgsed tõendid näitavad, et deviland #39; s küünis võib aidata leevendada kaela- ja alaselja valu. Väike uuringus 63 inimest kerge kuni mõõduka selja, kaela ja õlavalu, võttes standardiseeritud ekstrakti deviland #39; s küünis 4nädalat ette mõõduka valu vabastamisega. Suuremas uuringus 197 meeste ja naiste kroonilise alaseljavalu, kes võttis deviland #39; s küünis iga päev kuus ütles, nad olid vähem valu ja vaja vähem valuvaigisteid kui need, kes võtsid platseebot.

54-nädalases uuringus võrreldi 38 inimest, kes võtsid deviland #39; s küünis 35 inimest, kes võttis valu leevendavat rofekoksiibiga (Vioxx). Aktiivset deviland #39; s küünis töötas samuti Vioxx valu leevendamiseks. Food and Drug Administration (FDA) võttis Vioxx turult, sest see suurendab südamehaiguste riski.

Muuks otstarbeks

Paljud professionaalse ravimtaimede näitavad, et deviland #39; s küünis saab aidata ravida seedehäired, isutus, peavalu, allergiat ja palavik. Paiksete preparaatide deviland #39; s küünis, kohaldatakse ka nahale ravib, haavandid, haavandid, paised ja nahakahjustused. Siiski ei ole lõplik teadusuuringud mis kasutades deviland #39; s küünis sellise seisundi raviks on efektiivne.

AnnusDeviland #39; s Clow juure pulber

Kui kasutate kriipiv saatanaküüs pulbri kujul lisada oma hobuse kanal 2 korda päevas 1 spl. See võib suurendada 2 spl kaks korda päevas kui vaja. Kriipiv saatanaküüs tuleks anda enam kui 1 nädal.

Kui kasutate lõigatud juurestik keema 1 spl kuivatatud juure 2 cups vett 10-15 minutit, lase jahtuda ja lisada oma hobust sööda partii.

Kasutada kriipiv saatanaküüs 1 spl annusega kaks korda ööpäevas ja kui vaja tõsta 2 spl kaks korda päevas. See anda seda kiirust rohkem kui 1 nädal.


Mõned võimalikud kõrvaltoimed ja ohutus kui võtta Deviland #39; s Clow seotud täiendada.

Kriipiv saatanaküüs on enamike täiskasvanute sobiva annuste puhul kuni aasta suukaudsel manustamisel olla ohutud. Kõige sagedam kõrvalnäht on kõhulahtisus. Umbes 8% inimestest, osalevad ühe uuringu välja kõhulahtisus. Muud kõrvaltoimeteks võivad olla iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, peavalu, kohin kõrvus, isutus ja kadumine. See võib põhjustada ka allergilisi nahareaktsioone, menstruaaltsükli probleeme ja muutusi vererõhu langus.

Siiski ei piisa teada ohutuse kriipiv saatanaküüs pikaajalise kasutades või kasutada seda nahale.

Viited:http://www.herbs2000.com/Herbs/herbs_devils_claw.htm

https://MedlinePlus.gov/druginfo/Natural/984.html

http://Umm.edu/Health/Medical/altmed/Herb/Devils-Claw
Osta Deviland #39; s küünis pulber:http://www.apexnature.com/Devils-Claw-Powder

Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page