Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Mulberry aitab veresuhkru ja võitlus diabeedi

Source: | Updated: Aug 01, 2016

Mooruspuu võitleb diabeet

Antioksüdant, mulberry antiatherosclerotic mõju on positiivne, loomulikult (ja siin me teeme eeldusel, et laboris efektid ja katsete suhtutaks tegelikust sihtmaa samuti), kuid seal on rohkem lugu kui see. Mooruspuu lehed on pikka aega kasutatud Hiina meditsiini vältimiseks ja diabeediravimid, sest nagu me nüüd teame, need sisaldavad keemilisi ühendeid, mis pärsivad kõrge veresuhkru tase (hüperglükeemia) pärast süsivesikute rikas.

On äärmiselt oluline kontrollida veresuhkru (glükoosi) taset. Kui nende tase tõuseb järsult, nagu pärast söömisega toidud kõrge glükeemilise indeksiga, nagu kartuli või maiustusi, reageerib keha tootma rohkem insuliini ülekoormuse lahendamiseks. Aga kui seda nõudlust rohkem insuliini tekib liiga tugevalt sageli pankrease võime toota piisavalt insuliini võib halveneda, ja meie rakud võivad muutuda resistentseks insuliini püüavad teha oma tööd lihtsustada glükoosi transport läbi raku seinad. Tulemuseks on insuliiniresistentsuse, ohtlik haigus, mis kui ruut pole märgitud, viib tüüp 2 diabeet. Selle peamine põhjus on rasvumine. Üldiselt, kui te olete ülekaaluline, diabeedi riski on suur; Kui ei, siis see on madal (kui juhtub, et on geneetiline eelsoodumus diabeedi).

Mooruspuu kontrolli veresuhkru

Teise uurimisgrupi Jaapanis on leidnud, et valge mooruspuu lehed sisaldavad ühendeid, mis pärsivad nende soole enzymes.3 katsetes normaalse Rats, leidsid nad teatud lämmastikväetiste kasutamist mooruspuu lehtedega ekstrakti, eriti üks nn 1-deoxynojirimycin, tugevalt pärsitud disahhariide (eriti sahharoosi), piirates sellega nende ringlust sisestatud summad metabolismi. Samuti leidsid nad, et kihtide rottidel mooruspuu ekstrakti enne söötmiseks süsivesikuid oluliselt rõhutud veresuhkru tase normaalne söömisjärgse (pärast sööki) tõusu.

Kasulik toime ilmnes annusest sõltuvalt. Annused olid siiski väga suur: 0,1 – 0,5 g/kg kehamassi kohta, mis oleks 70 kg (154-lb) inimesel, 7 – 35 g. (väiksema annuse, 0,02 g/kg, vastab 1,4 g inimesele, oli ebaefektiivne.) Siiski teadlased näidanud, et mooruspuu ekstrakt võib olla kasulik soole α-glükosidaasi tegevuse kaotatakse inimeste diabeedi ennetamisel.

Mulberry kaitseb vere rakumembraanide

Teadlased on huvitatud patsientide erütrotsüütide membraanide, sest need õrn struktuurid, mis hõlmab enamasti lipiidide (rasvainete, sealhulgas kolesterooli), kehtivad osaleb rakumembraanide, mida tuntakse vabade radikaalide suure aktiivsusega molekulide hävitav protsess. Selline oksüdatiivse stressi korvatakse tavaliselt esinemine antioksüdantide, kuid need oluline kaitsvad ühendid on tavaliselt alla normi diabeetikutel, nagu eespool mainitud. Tekitatud patsientide erütrotsüütide ärritust võivad ohustada nende tervist mitmel viisil — kõik osa diabeet, kus liigne lipiidide osaleb rakumembraanide ja selle hävitava mõju on iseloomulike tunnuste nuhtlus.

Selgus et mulberry oluliselt vähendada lipiidide osaleb rakumembraanide ja patsientide erütrotsüütide membraanide, arvestades glibenklamiidiga ei ole. Mulberry toonud olulise veres lipiidide peroksiide patsientide vereplasmas ja uriinis. Autorid on märgitud:

Kokkuvõttes pakub käesoleva uuringu esialgsed andmed, mis näitavad, et mulberry ravi on võimalik tõhustada glükeemilise kontrolli 2.tüüpi suhkurtõvega patsientidel. Meie töö näitab, et diabeediga patsientidel seerumi ja erütrotsüütide membraani lipiidide kahjustasid soodsalt mulberry ravi.

Lahus on selge. Ei ole nii ilmne, aga asjaolu, et on toidulisandid, nagu mulberry, mis aitavad meil tõrjuma diabeet, kuigi me püüame järgida tervislikumat elustiili.


  1. Doi K, Kojima T, Makino M Kimura Y, Fujimoto a. ravimi komponentide lehedMorus albaL.Keemiliselt Pharm Bull2001; 49 (2): 151-3.

  2. Doi K, Kojima T Fujimoto a. mooruspuu lehtede ekstrakt pärsib oksüdatiivse muutmisest küülik ja inimeste madala tihedusega lipoproteiin.Biol Pharm Bull2000; 23 (9): 1066-71.

  3. Miyahara C, Miyazawa M, Satoh S, Sakai A, Mizusaki S. Inhibitory mõju mooruspuu lehtede ekstrakt pärast sööki hüperglükeemia tavaline rottidel.J efekt Sci Vitaminol2004; 50; 161-4.

  4. B Andallu Suryakantham V Srikanthi BL, Reddy GK. Mõju mulberry)Morus indicaL.) plasma ja erütrotsüütide membraani lipiidide 2.tüüpisuhkurtõvega patsientide ravi.Clin Chim Acta2001; 314:47-53.

  5. Vijayan K, Srivastava lk, Awasthi AK. Fülogeneetiline suhe seas viie mulberry analüüs(Morus)liikide molekulaarsete markerite abil.Genoomi2004; 47:439-48.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page