Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Füüsilised võimeline pärsivad bakterite Biofilm moodustumine polümeeri pinna--Usnic happe antimikroobse aine

Source:http://AAC.ASM.org/ | Updated: Jul 11, 2016

Usnic hape on kemikaali kaevandatud usnea, tüüpi samblike, tuntud ka kui vana mehe habe, sest tema sarnasus näo juustest. Kui taime ekstraheeritud on kollane ja kristalliline välimusega. Veega segatud, samas kaotab oma kollase toon ja kuvatakse värvitu.


Usnic hape on teadaolevalt antibakteriaalne omadused. Ameerika Ühendriikides, usnic hape (nagu pulbrit või salvi) peamiselt naha infektsioonide raviks, ja on osutunud efektiivne tuberkuloosibakterite ning teised patogeensed seened. Puhas usnic happe kasutatakse ka mitmesuguseid kreemid, hambapastad, deodorandid ja päikesekaitsetoodete protectant ja säilitusainet. Väliselt, seda on kasutatud tingimustega, nagu näiteks sild ja seenhaigus. Seda kasutatakse nii inimestel kui ka loomadel.


Kui palju usnic happe võtta?

Usnic happe võetavate suurus sõltub ravitakse tingimus. Sisemine tavaline annus on 30 ja 60 tilka usnic happe tinktuur, on esitatud kolm kuni neli korda päevas vahel. Suuremate annuste kasutamist kui kohaldamise usnic hape nahale.


Millised on mõned head allikad usnic hape? Millised vormid on saadaval?

Juhtiv usnic hape on usnea; See on tavaliselt kaevandatud taime cortex. Usnic hape on saadaval pillid, pulber, ekstrakt ja analoogsed.


Mis võib juhtuda, kui ma ei saa piisavalt usnic hape? Mis võib juhtuda, kui ma võtan liiga palju? Kas ma peaks olema teadlikud kõrvalmõjusid?

Sest usnic hape ei peeta oluline toitaine, igapäevane minimaalne ja maksimaalne sisaldus ei ole kehtestatud. Siiski kõrge usnic happe pikaajaline kasutamine võib põhjustada lihase väsimus ja halb enesetunne. Need tingimused lahendab kasutamise lõpetamisega. Mõnedel inimestel võib olla tundlik usnea ja arendada ärritus, naha-või kõri. Jällegi lahendab neid tingimusi, kui üks ei kajasta enam usnic happe kasutamist. Seal on ka loomade tõendeid, mis viitab usnic hape võib olla maksa toksiline mõju. Sellisena tuleks kasutada äärmiselt ettevaatlikult. Nagu alati, ärge unustage konsulteerige litsentsitud tervishoiuteenuse osutaja enne usnic happe või mis tahes muu ravimtaim või toidulisand.


Viited

Francolini I, Norris P, Piozzi A, et al. Usnic hape: looduslik antimikroobse aine võimeline pärsivad bakterite biofilm moodustumise polümeeri pindadel. Antimikroobikumide ja keemiaravi novembris 2004; 48 (11): 4360-4365.

Han D, et al. Usnic happe koormusest tingitud nekroos kultiveeritud hiire hepatotsüütides: pärssimine mitokondrite funktsiooni ja oksüdatiivne stress. Biochem Pharmacol 2004; 67:439-51.

Hobbs C. Usnea: Herbal antibiootikum. Santa Cruz, CA: Botanica ajakirjandus, 1990.

Okuyama E, Umeyama K, Yamazaki M, et al. Usnic happe ja diffractaic acid usnea diffracta palavikualandajaid ja valuvaigistavad komponentidena. Planta Med aprill 1995; 61 (2): 113-5.

Rafanelli S, Bacchilega R, Stanganelli ma, et al. usnic happe tupe harva kaks munarakku kontaktdermatiiti. Kontaktdermatiit 1995; 33:271.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page