Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Knowledge
Kodu > Teadmised > Sisu

Mis on taime ekstrakti

Source:http://www.cospcn.com | Updated: Nov 21, 2015

Apex eesmärk on toota taimsete ingredents, taime ekstrakti ja taimsete taim pulber, spetsialiseerunud piima Thistle Extract(Silymarin80%and Silybin90%), samuti vees lahustuvate silymarin40%. Ingver Root Extract (Gingerol), Roosilõhnaline kuldjuur Extract(Rosavin3%), soja Bean ekstrakti jne. Vahepeal saame pakkuda kohandatud ekstrakt, mis põhineb teie erisoovid. Kõik Apex toodete tagada kvaliteetne ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Taime ekstrakti viitab sobiva lahustiga või meetodi kasutamine toorainekasutuse või ained, mida saab kasutada parandada rahvatervise või muu töötlemise tehasest (taime osa või kogu).
Taime ekstrakti tööstus on välja töötanud viimased kümme aastat, on juhtiv farmaatsiatoodete, fine chemicals, tööstuse serva vahel. Ta määratles teatas järgmist:

Taime ekstrakti põhineb taimede farmaatsiatööstuse toorainena vastavalt lõpptoote, ekstrakti kasutamise vajadust pärast füüsikaline ja Keemiline kaevandamine ja saada suunatud eraldusprotsessi ja kontsentratsiooni taimed ühes või erinevaid toimeaineid, muutmata selle toimeaine struktuuri ja toote teket. Taimsed ekstraktid toote mõiste on praegu üsna lai. Vastavalt kaevandatud taimsete koostisosad on erinevad, Glükosiidid, hape, polüfenoolid, polüsahhariide, terpenes, flavonoidid, alkaloidid ja muu taimeõli teket ekstraktid, pulber, objektiiv, jne.; vastavalt lõpptoote eri märki võib jagada.

Hiina taimeekstraktid on üldiselt vahesaadused, praegu kasutab väga erinevaid, põhiliselt narkootikume, tervisliku toidu, tubakas, kosmeetika, tooraine või tarvikud jne. Erinevaid taimi toorainete kaevandamiseks on ka väga palju kaevandamise taimesortide enam kui 300 liiki.

Inimtsivilisatsioon, enamiku ajast umbes 200 aastat tagasi, ajaloo tuntud inimkonnale on olnud sõltuv tavapärased ravimid (sh taimedega) võitlevad haiguse üle 90%. Suurest iidse tsivilisatsiooni ja teatav tsivilisatsiooni rahvas peaaegu on oma riikliku arstiabi süsteemi, eriti Hiina kõige põhjalikum Hiina meditsiini süsteemi, suurim saavutus. Võib öelda, et Hiina meditsiini süsteemi Hiina iidse meditsiini kõrgeima väljendab.

Edusammud teaduse ja tehnoloogia, luues kemikaali narkootikumid ja uued bioloogilised ravimid. Pärast Teist maailmasõda, terve apteek, tehnoloogia, tootmistehnoloogia professionaalne juhtimistehnikate saavutanud märkimisväärset edu. Samal ajal on pikaajaline suhteline stagneerumise ravimtaimede tehnoloogilised arengud juhtimise saada uus areng. Taimse preparaadi on seni olnud kolm arengujärgus. Esimene etapp, traditsiooniline punane, pill, koor, laiali. Teises etapis, alkoholi või alkoholi ja vee ekstraheerimise meetodi meetodi alusel toornafta töötlemise tehnoloogia ja kaasaegne industrial ettevalmistamine tehnoloogia on valmistatud patenteeritud Hiina meditsiini kombinatsioon. Kolmas etapp on kaasaegne botanicals kaasaegse, eraldatus ja avastamismeetodite rafineeritud ja kvantitatiivne kohaldamist. Taimedega kolmes etapis, kuid nad on toodetud ajalises järjestuses, ei tähenda, et hiljem asendada või Tühista eelmisse faasi. Nagu keemilised ravimid ei saa tühistatud looduslikud ravimid, bioloogilised ravimid, keemilised ravimid saab ei tühistada. Kuid pärast rohkem kui peegeldub endisel tasemel või kaasaegse tehnoloogia kasutamise tase.

Taimeekstraktid ja taimedega läbivate omavahel üksteisega osa mõiste tähendus. Kaasaegne ravimtaimena taime ekstrakti on peamise tooraine ja komponentide kohta kaasaegseid ravimtaimede ekstrakti - põhineb suures osas; ja mõned taimeekstraktid teemad olid otseselt nagu ravimi. Aastal kogu maailmas, ei ole ühtse määratluse taimsete meditsiin. Kuid taime ekstrakti tarnijad on harjunud ravimtaimena tuntud looduslik ravim. Loodusravi viitab kõigele loodusest, ilma keemiliste ravi ravimitega, haiguste raviks Hiina meditsiin, ravimtaimena peaks kandma oma tegevusvaldkonnas.

Kaasaegne ravimtaimena viitab Saksamaa valitud taimeekstraktid, ravi kogu taime ekstrakti saab ka ekstrakti, tavaliselt koosnes keemiliste ainete osa. Saksamaa 1976 Taimsed ravimid. See määratlus on kasutanud Ameerika botaanilise nõukogu.

EÜ-määratletud taimseid tooteid ei ole lihtsalt ühe ravimi taim võib olla mitmesuguseid konkreetsete taimede toimeainet sisaldavate taimsete ühilduvus (taimsete meditsiinitoodete) või taimeekstraktid, ravimtaimede taimi on olnud kasutusel meditsiinilistes meditsiinitarvete eesmärk. Taimsete ravimite ja selle tooteid käsitatakse toimeainet või terapeutilise toimega koostisosade ei ole väga selge farmaatsiatoodete. Taimsed valmistised murenema pulber taime ekstrakti, värvimine, õli või vedeliku rõhk jooksvalt taime mahla töötlemise taimekasvatuse, puhastamine või kontsentratsioon ühtse ühendid või segud, mis on isoleeritud plantsFeature artikleid, mis, kui enam näinud kui ravimtaimena peetakse keemilised ravimid, nagu atropiini.

Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page