Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Kreektürn pulber

Kreektürn pulber

Lühike Sissejuhatus koostis: Punane kreektürn toitainete komponent: valk: 1,56% Fat: 0,2% Fe: 7,6 mg/kg Ca: 304 mg/kg Zn: 11,3 mg/kg vitamiin C: 13 mg/kg tervis kasu ning kreektürn pulber suukaudsed preparaadid Ziziphus kreektürn (kreektürn), nagu kreektürn pulber, kasutatakse stress haavandid ja maksahaiguste,...

Products Details

Lühitutvustus

KOOSTIS: Punane kreektürn

Toitainete komponent:

Valku: 1,56%

Rasv: 0,2%

FE: 7,6 mg/kg

CA: 304mg/kg

Zn: 11,3 mg/kg

C-vitamiin: 13mg/kg

Kreektürn pulber kasu tervisele

Suukaudsed preparaadid Ziziphus kreektürn (kreektürn), nagu kreektürn pulber, kasutatakse stress haavandid ja maksahaiguste, parandada lihaste jõudu, rahusti ja neutraliseerivad ravimi toksilisus. Kreektürn on kasutatud sügelev ja kuiv nahk, väsimus ravi, vähene söögiisu, hüsteeria, kõhulahtisus, hüpertensioon, aneemia, palavik, purpur, põletik, haavandid, vastuvõtule ja astma. Toidu punkte - kreektürn pulber on kasutusel hulk retsepte. Tootmise tavad - kreektürn millele on tavaliselt lisatud ilutooted nagu kortsude, põletikuvastane, päikesepõletuse ja kreem.

Kõige tõhusam osa Ziziphus kreektürn on puu. Loomade andmete kohaselt kreektürn suurendab kehakaalu langus, kaitseb tetrakloorsüsiniku põhjustatud maksakahjustusi ning suurendab ujumine vastupidavust. Loomkatsed soovitab ka kreektürn etanoolilahuses väljavõtet võib pidurdada kasvu Bacillus subtilis ja on põletikuvastane toime. Analüüsiseadmed erilist ekstrakti sisaldav Urson ja oleanolic hape pärsib hambaravi Streptococcus mutans kehavälise süvend tootev tegevus. Samgyetang, valmistatud kana, panax ženšenni, kreektürn, kastanid ja küüslaugu supp tundub andmises eksperimentaalselt tekitatud peptilisi haavandeid.

Kohaldamise kreektürn pulber
1. toidulisand koostis
2. funktsionaalne toit kui kapsleid või tablette
3. tervislikke tooteid

Toote parameetrid

Spetsifikatsiooni leht linkidest on vähem partii COA standard koopia või saatepartii number ja toodab. Spetsifikatsiooni leht saab aasta ja käsitleda ainult üldine teave. Võtke ühendust ja taotleda värskendatud COA vajadusel konkreetsete värsket teavet enne tellimuse täites kontaktvormi toote nimetus ja Tootekood number. Kui tellimine 25 kilo või rohkem kontakti olemasolu.

PakkiminePoolt 25kgs/trumm, sisemine kahekordse.
LadustamineSalvestatud lahe andamp; kuiva kinnise nõusse, hoida eemal niiskuse ja tugeva valguse/soojuse.
KõlblikkusaegKa hoiuruum olukorras kaks aastat.


Hot Tags: kreektürn pulber, Hiina, tootjate, tehase, hulgimüük, odav
Seonduvad tooted
Küsitlus
Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page