Apex Biotech Ltd

Tooted- & teenus

Standard väljavõtte

Lotus Leaf Extract, Nuciferine ekstrakti, Nuciferine 2-98%

Lotus Leaf Extract, Nuciferine ekstrakti, Nuciferine 2-98%

Lühike Sissejuhatus Lotus lehed sisaldavad kõrges kontsentratsioonis fütokemikaalid, ühendid, mis on toodetud taimi bakterite ja seente vastu. Lotus lehed väljavõte leiduvad ained sisaldavad alkaloide, flavonoide ja parkaineid. Isoquinoline alkaloid lotus...

Products Details

Lühitutvustus

Lotus lehed sisaldavad kõrges kontsentratsioonis fütokemikaalid, ühendid, mis on toodetud taimi bakterite ja seente vastu. Lotus lehed väljavõte leiduvad ained sisaldavad alkaloide, flavonoide ja parkaineid. Isoquinoline alkaloid lotus lehed on rahusti ja spasmolüütikumide omadused, mis võivad aidata seedehäired. Flavonoide ja parkaineid on võimsad antioksüdandid, mis on seotud kaalulangus ja südame-veresoonkonna tervisele.

Lotus lehed väljavõte

Ladinakeelne nimetus: Folium nelumbinis

Sünonüümid: Püha lootose, India lootose, Hiina maranta, Egiptuse uba

Toimeained: nuciferine / flavone

Tehnilised andmed: 2%; 20%

Toote tüüp: Pruun peen pulber

Osa vajalike masinate: puu

: Ekstrakt etanool ja vesi

Kasu tervisele Lotus lehed väljavõte

Nuciferine saab edendada rasva lagunemine, samal ajal Tongbian diureetikum, liigu soole narkootikumide ja lipiiditaseme vähendamine rasvaärastuseks, eemaldades-suvise ja inhibeerimisest, võib oluliselt vähendada seerumi triglütseriidide ja kolesterooli sisaldus glütserool, rolli reguleerida vere lipiidide tervise.

Lotus lehed väljavõte on kasutada suvel kuumuse sündroom ja niiskuse kogunemine; need sisaldavad ka lotus alkaloidid hüpotensiivse toimega. Lotus lehed on muutunud populaarseks vähendada vere lipiidide ja ravivad maksa; See on sageli kombineeritud cartages, mis soodustab vereringet ja alandab vererasvade, selleks. See pulber sobib ravim: kontrolli reguleerida vere lipiidide, kodeiin ja köha, antikoagulant.

KohaldamineLotus lehed väljavõte

1. farmatseutiliste koostisosade
2. Functionalfoodascapsulesorpills
3.Water-solublebeverages
4. tervislikke tooteid

Kõrvaltoimeid ja ohutust Lotus Leaf Extract

Mõned kõrvaltoimed inimestel ei ole teatatud lotus. Lotus võib, kõhupuhitus, kõhukinnisus ja muud seedetrakti ärritust. Vältida patsientidel, kellel kõhukinnisus ja kõhuvalu kõhupuhitus (turse).

Teoreetiliselt lotus võib vererõhk ja on ant rütmihäirete (kohtleb ebanormaalne südamerütm) ja kontratseptiivide toime. Lotus võib samuti suurendada veritsusriski. Ettevaatlik peab veritsushäirete või võttes ained, mis võivad suurendada verejooksu riski. Annuse kohandamine võib olla vajalik.

PakkiminePoolt 25kgs/trumm, sisemine kahekordse.
LadustamineSalvestatud lahe andamp; kuiva kinnise nõusse, hoida eemal niiskuse ja tugeva valguse/soojuse.
KõlblikkusaegKa hoiuruum olukorras kaks aastat.

Hot Tags: Lotus Leaf Extract, Nuciferine ekstrakti, Nuciferine 2% - 98%, Hiina tootjad, tehase, hulgimüük, odav
Seonduvad tooted
Küsitlus
Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: Nr 6 Zhangba 4. Rd., Xi'an Hi-Tech tsooni, Xi'an 710077, Hiina.
Telefoni: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
E-posti:info@apex-bio.com
Kodu | Meist | Tooted- & teenus | Uudised | Teadmised | Kvaliteedikontrolli | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page